Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Кафедра
фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту

 Основне завдання кафедри полягає у забезпеченні виховання у курсантів потреби набути грунтовні теоретичні знання, оволодівати фізичними вправами, прийомами та діями, організаційно-методичними навичками та вміннями управління фізичним розвитком і вдосконаленням військовослужбовців визначеними засобами та навчання застосовування набутих цінностей у майбутній повсякденній службовій діяльності.

  Кафедра здійснює проведення всіх видів занять з фізичної підготовки, а також заліків, екзаменів, інструктажів і консультацій з курсантами інституту, інструкторсько-методичних і показових занять з фізичної підготовки з науково-педагогічними працівниками кафедри, командирами (начальниками) підрозділів інституту.

 В спартакіаді Національного технічного університету з 2003 року збірні команди поступово нарощували зусилля у боротьбі за чемпіонство та неодноразово ставали чемпіонами університету серед факультетів другої групи.

 У 2008 році збірна команда інституту стає бронзовим призером Чемпіонату Збройних Сил України з багатоборства військово-спортивного комплексу, а викладач кафедри капітан Зонов О.В. – п’ятиразовим чемпіоном Збройних Сил України з цього виду спорту.

 У 2009 – 2010 роках факультет посів І місце серед військових навчальних підрозділів ВНЗ у Оглядах на кращу організацію фізичної підготовки та спортивно-масової роботи у Збройних Силах України.

 Також кафедра організовує та проводить навчально-тренувальні заняття у спортивних командах і секціях, спортивні і військово-спортивні змагання на рівні чемпіонатів ВВНЗ ЗС України, Національного технічного університету “ХПІ”.

За роки існування кафедра підготувала багато майстрів спорту, кандидатів у майстри спорту з рукопашного бою та військово-спортивного багатоборства. Також деякі курсанти стали чемпіонами світу з військово-спортивного багатоборства.

Кафедра організовує та проводить навчально-тренувальні заняття у спортивних командах і секціях, спортивні і військово-спортивні змагання на рівні чемпіонатів ВВНЗ Збройних Сил України, Національного технічного університету “ХПІ”, України та світу.

На теперішній час на кафедрі працює досвідчений науково-педагогічний персонал, проводиться підготовка збірних команд інституту до участі в змаганнях на першість Збройних Сил України, Сухопутних військ Збройних Сил України, Спартакіади НТУ “ХПІ”, чемпіонату України та світу.

З кожним роком спортивна база інституту розширюється та вдосконалюється.

 

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey