Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Ще одному випускнику навчального закладу присвоєне звання Герой України

SHARE:

[metaslider id=93494]

 

 Сьогодні, 20 березня 2019 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народу президент України Петро Порошенко присвоїв знання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” підполковнику Івану Івановичу Вінніку, командиру механізованого батальйону 30-ї окремої механізованої бригади оперативного командування “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України.

 Підполковник Іван Віннік у 2008 року закінчив Факультет військової підготовки Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” за спеціальністю “Озброєння та техніка танкових військ”. Під час навчання Іван став кваліфікованим спеціалістом інженерної справи з ремонту та обслуговування військової техніки. Також у ході становлення майбутнього офіцера, він придбав необхідні лідерські якості, які в подальшій службі дозволили йому обіймати посади командира танкової роти та механізованого батальйону.

 

 

 

 27 липня 2014 року батальйонній тактичній групі, в склад якої входить танкова рота тоді ще капітана Івана Вінніка, поставили задачу взяти гору Савур-Могила. Офіцер забезпечив прорив основних сил.

 Завдяки професійним діям військовослужбовця, Збройні Сили України одержали першу велику перемогу над ворогом.

 10 серпня 2014 року під час масового обстрілу важкої артилерії зі сторони незаконних збройних формувань в с. Степанівка (Донеччина), капітан Іван Віннік прийняв рішення щодо виведення підрозділу з під вогневого обстрілу, який не припинявся доки танки не зникли з поля зору, що дозволило зберегти особовий склад і техніку для ведення подальших бойових дій.

 За його плечима бої за Савур-Могилу, Міусинськ, Червона Поляна, Лутугіно, Білокам’янка та Щастя та інші населені пункти. Значна кількість знищеної ворожої техніки. Та головне – підполковник Віннік, а у 2014 році під Савур-Могилою тоді ще капітан Віннік, показав виняткову сміливість, вмілість, витримку та мужність у бою. Виходив з найскладніших, часом здавалося б безнадійних ситуацій.

 

 

 

 Герой України підполковник Віннік Іван Іванович є прикладом сумлінного виконання військового обов’язку служіння Батьківщині для курсантів Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey