Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Копія Томосу в інституті

SHARE:

[metaslider id=93476]

 

 У перший тиждень Великого посту з понеділка до четверга на повечір’ї читають Великий покаянний канон святого Андрія Критського по частинах, а повністю – у четвер п’ятого тижня Великого посту на утрені. Святий Андрій Критський знаний як відомий проповідник, церковний письменник і поет. Він писав церковні гімни, стихири і передусім канони. Серед них на першому місці Великий канон. Цей канон має назву великого не тільки через великий обсяг, але й через глибокі думки, великий дух покути та морально-аскетичне значення.

 

 

 

На території Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” у храмі Святого Мученика Іоанна Воїна 14 березня 2019 року єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан відслужив службу, в якій спів служителем виступив військовий священик (капелан) інституту отець Олександр.

 Також Владика Митрофан представив для ознайомлення особовому складу навчального закладу копію Томосу Вселенського патріархату про визнання канонічної автокефалії єдиної помісної Православної церкви України.

 

 

 

 Наша Альма-матер стала одним із перших місць у Харкові, де показали документ щодо незалежності Православної Церкви України. Це дуже символічно для інституту, тому що більше п’ятдесяти відсотків військовослужбовців навчального закладу брали участь в антитерористичній операції та операції об’єднаних сил на сході нашої Батьківщини і саме завдяки таким воїнам-захисникам ми отримали цей Томос.

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey