Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Слухачі курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації вдосконалили навички володіння зброєю

SHARE:

[metaslider id=93361]

  У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 13 лютого 2019 року із слухачами курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації проводилися заняття з вогневої підготовки.

 

 

 

 Перед виконанням вправ стрільби зі стрілецької зброї відбувся інструктаж військовослужбовців щодо заходів безпеки під час поводження зі зброєю. У ході занять офіцери, прийняті на військову службу за контрактом із запасу та сержанти з вищою освітою, вдосконалили практичні навички стрільби з місця по нерухомим цілях із пістолета, а також виконали навчальну вправу з метання навчальних ручних і кумулятивних гранат.

 

 

 

 Заняття з вогневої підготовки проводилися з урахуванням досвіду антитерористичної операції й операції об’єднаних сил під керівництвом досвідчених офіцерів та інструкторів.

 

 

 За результатами практичного виконання стрільб військовослужбовці продемонстрували досить високий рівень володіння стрілецькою зброєю, про що свідчать високі оцінки керівників занять.

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey