Слухачі курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації вдосконалили навички володіння зброєю

SHARE:

  У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 13 лютого 2019 року із слухачами курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації проводилися заняття з вогневої підготовки.

 

 

 

 Перед виконанням вправ стрільби зі стрілецької зброї відбувся інструктаж військовослужбовців щодо заходів безпеки під час поводження зі зброєю. У ході занять офіцери, прийняті на військову службу за контрактом із запасу та сержанти з вищою освітою, вдосконалили практичні навички стрільби з місця по нерухомим цілях із пістолета, а також виконали навчальну вправу з метання навчальних ручних і кумулятивних гранат.

 

 

 

 Заняття з вогневої підготовки проводилися з урахуванням досвіду антитерористичної операції й операції об’єднаних сил під керівництвом досвідчених офіцерів та інструкторів.

 

 

 За результатами практичного виконання стрільб військовослужбовці продемонстрували досить високий рівень володіння стрілецькою зброєю, про що свідчать високі оцінки керівників занять.

COMMENTS