Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Майбутні фахівці військ РХБ захисту довели свою професійність

SHARE:

[metaslider id=93314]

  У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 04 та 05 лютого 2019 року курсанти четвертого курсу факультету радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки військ складали комплексний екзамен за фахом.

 Екзаменаційна комісія перевірила теоретичні знання та практичні навички бакалаврів. Теоретична складова екзамену містила питання з дисциплін аналітичної та колоїдної хімії; бойових токсичних, хімічних речовин та методів індикації токсичних речовин. Під час перевірки практичних знань курсанти доповідали членам комісії призначення, тактико-технічні характеристики та склад приладів ВПХР, ППХР, ПРХР, ПГО-11, ГСА-13 і АСП. Також четвертокурсники відпрацьовували нормативи з підготовки цих приладів до роботи та нормативи із визначення отруйних речовин у повітрі.

 

 

 

Комісія як кращих відмітила курсантів: старших солдатів Володимира Сороку, Дениса Мірзу та Сергія Ємченка.

 

 

Майбутні офіцери продемонстрували досить високий рівень знань у галузі радіаційного, хімічного, біологічного захисту, про що свідчать позитивні оцінки.

 

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey