Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Курсанти-танкісти здали комплексний екзамен

SHARE:

[metaslider id=93295]

  З 28 січня 2019 року у Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” екзаменаційна комісія розпочала перевірку знань курсантів четвертих курсів за освітнім ступенем “бакалавр”.

 Курсанти 144 навчальної групи факультету озброєння та військової техніки 31 січня 2019 року здавали комплексний екзамен за циклом професійної підготовки, який складався з теоретичної та практичної частин.

 

 

 

 Під час відповіді на теоретичні питання четвертокурсники, для більш наглядної та розгорнутої доповіді, використовували навчальні плакати та діючі стенди. Практичну складову екзамену курсанти відпрацьовували безпосередньо на зразках бронетанкового озброєння та військової техніки, де продемонстрували свої знання, вміння й навички за фахом.

 

 

 Заступник голови екзаменаційної комісії полковник Євген Сидоренко як кращих відмітив курсантів: сержантів Ігоря Веретеннікова, Ігоря Пшеворського, Сергія Мащенка, молодшого сержанта Олега Зімнікова, старшого солдата Вадима Биканова.

 

 

 Результати складання комплексного екзамену за фахом продемонстрували, що курсанти за період навчання здобули достатню кількість знань та вмінь, які в майбутньому дозволять їм ще більше збагатити свою компетентність за обраною спеціальністю.

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey