Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Знання англійської мови – перший крок до НАТО

SHARE:

[metaslider id=93280]

  У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” члени екзаменаційної комісії перевірили знання четвертокурсників факультету озброєння та військової техніки на комплексному екзамені з іноземної мови.

 Протягом декількох днів курсанти демонстрували свої знання письмово та отримали змогу довести членам екзаменаційної комісії свої здібності в усному володінні англійською мовою та вмінні спілкуватися на загальні теми.

 

 

 

 Значна увага приділялась термінології військової сфери діяльності та структурі Збройних Сил НАТО. Кращими у володінні англійською мовою екзаменаційна комісія відмітила курсантів: молодших сержантів Івана Шанту та Вадима Козуба, старших солдатів Андрія Чулінду, Микиту Антонова та Олександра Пазиненка.

 

 

 З метою переходу Збройних Сил України на стандарти НАТО у навчальному закладі поступово розвивається англомовне середовище. Для подолання психологічних бар’єрів в англомовному спілкуванні під час проведення будь-яких занять, викладачі надають курсантам основні терміни змістового модулю на англійській мові.Спілкуючись на іноземній мові, у курсантів формується комунікативна компетенція. Такі методи є чудовим способом покращення знань та навичок використання англійської мови. Перед майбутніми офіцерами відкриваються нові перспективи для вдосконалення мовної практики.

 

 

 Попереду курсантів ще чекає комплексний екзамен за фахом, де вони зможуть продемонструвати всі свої знання за обраною спеціальністю.

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey