Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

В інституті розпочалась атестація бакалаврів

SHARE:

[metaslider id=93266]

 У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 28 січня 2019 року розпочалась атестація курсантів четвертих курсів за освітнім ступенем “бакалавр” зі спеціальностей “Прикладна механіка” та “Хімія”, яка триватиме впродовж трьох тижнів.

 

 

 

 Цього року екзаменаційну комісію очолює начальник служби радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки відділу оперативного (бойового) забезпечення військ штабу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Сулейманов Дмитро Рафікович. Голова та члени екзаменаційної комісії перевірять та оцінять теоретичні знання і практичні навички курсантів. Під час атестації четвертокурсники повинні будуть скласти комплексні екзамени за циклом фахової підготовки та з іноземної мови. Чотирнадцять курсантів претендують на право одержання диплома з відзнакою.

 

 

 Проведення атестації в навчальному закладі розпочалось з організаційного засідання та відрекомендування керівного складу інституту голові екзаменаційної комісії. Також було проведено стройовий огляд особового складу, який залучається до складання екзаменів, представлення членів екзаменаційної комісії та огляд готовності матеріально-технічної бази інституту до проведення атестації.

 

 

 Командування та особовий склад інституту щиро бажає четвертокурсникам успіхів у подальшому складанні екзаменів.

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey