Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Військовий біатлон

SHARE:

[metaslider id=93249]

 У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 20 січня 2019 року відбулися змагання на першість інституту з зимового військового біатлону.

 

 

 

 У змаганнях взяли участь курсанти і солдати строкової служби. Усього змагалося 6 команд по 3 учасники у кожній.За умовами змагань кожен учасник повинен був пробігти на лижах дистанцію майже 1 км, подолавши при цьому два вогневі рубежі зі стрільбою трьома пострілами з пневматичної гвинтівки, при цьому умови ведення вогню різнилися положенням: стоячи та лежачи.

 

 

 Видовищна боротьба тривала протягом всієї гонки та подарувала багато яскравих емоцій як учасникам, так і глядачам. Тут була і радість перемоги, і гіркота невдачі. Ніхто не хотів програвати, тож вистачало і падінь, іноді не витримували лижі, ламалися палиці. На щастя змагання відбулися без травм, а перемогу святкували найвлучніші та найспритніші військовослужбовці. Так, в особистій першості переможцем став курсант факультету радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки солдат Олександр Черняк, який уразив всі мішені. У командній першості перемогу святкували курсанти першого курсу факультету озброєння та військової техніки.

 

 

 За результатами змагань кращі військовослужбовці інституту відстоюватимуть честь навчального закладу на чемпіонаті Сухопутних військ Збройних Сил України з зимового біатлону, який відбудеться 06 лютого 2019 року у 169 навчальному центрі “Десна”.

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey