Водохреща

SHARE:

 Щорічно у січні православні християни і греко-католики відзначають Хрещення Господнє. Свято Хрещення було встановлено на згадку про хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. В Україні Водохреща має свої звичаї і традиції. Богоявлення вважається днем, коли у всіх водоймах вода набуває цілющих властивостей, тому на Водохрещу заведено святити воду й занурюватися в ополонці.

 

 

 

 На території Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” у храмі Святого Великомученика Іона Воїна 19 січня 2019 року відбулася Божественна Літургія, яку відслужив капелан навчального закладу − отець Олександр.

 

 

 Після служби протоієрей Олександр Маренич освятив особовий склад навчального закладу та парафіян, привітав усіх зі святом, побажав святої Божої благодаті, закликав бути в душевній чистоті, любити та вміти терпіти й прощати один одного, і тоді Господь завжди буде з нами.

 

 

 Свято Водохрещення залишило в серцях особового складу інституту особливу радість бо, як відомо той, хто омитий святою водою в цей день набуває міцного здоров’я та душевної рівноваги.

COMMENTS