Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Водохреща

SHARE:

[metaslider id=93236]

 Щорічно у січні православні християни і греко-католики відзначають Хрещення Господнє. Свято Хрещення було встановлено на згадку про хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. В Україні Водохреща має свої звичаї і традиції. Богоявлення вважається днем, коли у всіх водоймах вода набуває цілющих властивостей, тому на Водохрещу заведено святити воду й занурюватися в ополонці.

 

 

 

 На території Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” у храмі Святого Великомученика Іона Воїна 19 січня 2019 року відбулася Божественна Літургія, яку відслужив капелан навчального закладу − отець Олександр.

 

 

 Після служби протоієрей Олександр Маренич освятив особовий склад навчального закладу та парафіян, привітав усіх зі святом, побажав святої Божої благодаті, закликав бути в душевній чистоті, любити та вміти терпіти й прощати один одного, і тоді Господь завжди буде з нами.

 

 

 Свято Водохрещення залишило в серцях особового складу інституту особливу радість бо, як відомо той, хто омитий святою водою в цей день набуває міцного здоров’я та душевної рівноваги.

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey