Різдво Христове

SHARE:

   Різдво Христове одна з найбільших урочистостей, що відзначається усіма християнськими церквами, а також низкою держав та організацій світу.

  Сьогодні, у складний для країни час, цей день духовно об’єднує весь Український народ та надихає на звитяжну боротьбу за державність, суверенітет та процвітання рідної Батьківщини.

 

 

 

  У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, напередодні Різдва Христового 06 січня під час години військового капелана отець Олександр розповів військовослужбовцям про історію великого християнського свята та надав відповіді на поставлені запитання.

 

 

 Наступного дня 07 січня у храмі Святого великомученика Іона Воїна капелан навчального закладу – отець Олександр провів Різдвяне богослужіння.Після богослужіння він звернувся до всіх присутніх і закликав кожного бути добропорядним християнином.

 

  Наостанок отець Олександр прочитав молитву “Духовним дітям на Різдво Христове” і благословив особовий склад інституту, побажав усім здоров’я, щастя, миру й Божої благодаті,  щоб слово й воля Господні завжди супроводжували нас у богоугодних і праведних справах!

COMMENTS