Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Черговий випуск на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації

SHARE:

[metaslider id=93165]

  У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 28 грудня 2018 року відбувся черговий випуск на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації.

 

 

 

  Офіцери, призвані на військову службу за призовом і сержанти з вищою освітою, пройшли перепідготовку у навчальному закладі. За час навчання на курсах слухачі збагатили свій досвід новими знаннями, опанували нові навички, що дозволять їм якісно виконувати завдання за призначенням на нових відповідальних посадах.

 

 

 Колектив інституту доклав усіх зусиль, щоб випускники курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації у повному обсязі опанували військову науку відповідно до обраного фаху. Їх навчали кращі викладачі, багато з яких мають значний педагогічний та бойовий досвід.

 

  По закінченню курсів підвищення кваліфікації слухачі курсів отримали відповідні свідоцтва та сертифікати, а сержантам із вищою освітою вручили погони молодших лейтенантів.

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey