Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Комплексне тактичне заняття з бійцями територіальної оборони

SHARE:

[metaslider id=93121]

  На навчально-тренувальному комплексі смт. Подвірки Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 15 грудня 2018 року відбулося комплексне тактичне заняття з резервістами та військовозобов’язаними оперативного резерву другої черги, які приписані до окремої бригади територіальної оборони.

 

 

 

   Під керівництвом досвідчених офіцерів та курсантів навчального закладу на навчальних місцях бійці підрозділу територіальної оборони отримали знання як діяти в бою, основи надання першої медичної допомоги при пораненнях різного ступеню, ознайомилися з призначенням, загальною будовою вибухових пристроїв та діями під час розмінування місцевості. На практиці відпрацювали питання щодо вдосконалення навичок володіння зброєю та одноманітності прицілювання, оглянули сучасні зразки бронетанкового озброєння і військової техніки, яка знаходяться на озброєнні Сухопутних військ Збройних Сил України.

 

 

  Також для присутніх курсанти-танкісти, які мають бойовий досвід, продемонстрували дії посиленого танкового взводу під час ведення бою з умовним противником. У ході показового бою, під прикриттям механізованих відділень, підрозділи медичного та технічного забезпечення вміло здійснили евакуацію поранених та пошкодженої техніки з поля бою.

 

  Окрім цього, резервісти пройшли “обкатку” танками, яка загартовує психологічну стійкість воїнів та дозволяє подолати страх перед багатотонною машиною противника на полі бою.

 

 

  Бійці територіальної оборони сумлінно підійшли до процесу навчань, отримали необхідні знання і вміння з основних видів бойової та спеціальної підготовки.


  Командування бригади територіальної оборони висловило слова вдячності керівництву Військового інституті танкових військ НТУ “ХПІ” за якісну підготовку та проведений на вищому рівні захід.

 

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey