Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Заняття з бойової армійської системи

SHARE:

[metaslider id=93060]

  У залі бойової армійської системи Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” із курсантами другого курсу факультету озброєння та військова техніка пройшли заняття з тактико-спеціальної та рукопашної підготовки.

 

 

  Під час відпрацювання питань з рукопашної підготовки курсанти тренували прийоми обеззброєння противника, навчалися прийомам вивільнення від захватів, вдосконалювали вміння виконання спеціальних прийомів і дій. Також із метою набуття впевненості у своїх силах і психологічної готовності до зустрічі із противником, проводилися навчальні сутички з використанням захисного спорядження.

 

 

 Другокурсники в ході тактико-спеціальної підготовки відпрацьовували перекиди через плече в різних положеннях, перекати в бік, долали високу перешкоду та смугу перешкод у комплексі без зброї та з її макетами. Наприкінці практичного заняття курсанти виконали вправи за системою кросфіта, а саме одну зі складових тесту Купера.

 

 Бойова армійська система сприяє підвищенню боєздатності військових підрозділів. Вона розрахована для навчання значної кількості непідготовлених людей за короткий термін. Прийоми, які становлять її технічну базу, можна використовувати в різних ситуаціях як для захисту, так і для нападу. За час навчання у військовослужбовців формуються спеціальні навички, які дозволять ефективно пересуватися на полі бою, вміло використовувати зброю, виконувати завдання в екстремальних ситуаціях, ефективно вести рукопашний бій та контролювати перебіг будь-якої нештатної ситуації.

 

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey