Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Курсанти удосконалюють уміння стрільби

SHARE:

[metaslider id=93052]

  Із курсантами другого курсу факультету озброєння та військової техніки Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” на полігоні однієї з військових частин проводилися заняття з вогневої підготовки.

 

 

  Перед виконанням вправ стрільби зі стрілецької зброї відбувся інструктаж курсантів щодо заходів безпеки та відпрацьовувалися навчальні питання щодо спорядження магазинів боєприпасами, зайняття вогневої позиції, приготування до стрільби зі зброї, вибір цілі, способу стрільби, зміни вогневої позиції.

 

 

 Під час занять майбутні офіцери вдосконалили практичні уміння стрільби з місця по нерухомим цілях із різних положень з пістолета та автомата. Заняття з вогневої підготовки проводилися під керівництвом досвідчених офіцерів та інструкторів.

 

 Практика на полігоні дає змогу курсантам закріпити набуті теоретичні знання та довести уміння до автоматизму, оскільки в умовах сучасного загальновійськового бою кожен військовослужбовець повинен вміти вести вогонь з особистої зброї як самостійно, так і в складі підрозділу по окремих, групових і повітряних цілях, вдень і вночі, з різних положень.

 

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey