Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

День Відкритих дверей та Фестиваль науки

SHARE:

[metaslider id=92982]

  У спортивному комплексі Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 11 листопада 2018 року відбувся День відкритих дверей та Фестиваль науки. У заході взяли участь п’ять інститутів, чотири факультети та дев’яносто шість кафедр. Захід проводився в рамках святкування Всесвітнього дня науки за мир і розвиток від ЮНЕСКО. Гості побачили різноманітні досліди, майстер-класи, мотиваційні та науково-популярні лекції від вчених і студентів університету, а також виступ рок-гуртів.

 

 

  З метою військово-професійної орієнтації молоді представники Військового інституту танкових військ НТУ “ХПІ” довели абітурієнтам інформацію щодо вступу на навчання до навчального закладу та сучасні перспективи отримання військової освіти. Під час заходу військовослужбовці інституту продемонстрували гостям різноманітні зразки озброєння, макети сучасної броньованої техніки, тактичне обмундирування піхотинця, танкіста, та сучасні зразки засобів індивідуального захисту шкіри та органів дихання.

 

 

 Не став винятком й показ спортивних нагород наших військовослужбовців, адже спорт – це невід’ємна складова життя інституту. Декілька кращих спортсменів інституту, серед яких молодший сержант Олег Зімніков ‒ учасник “Ігор Нескорених” 2017 року у Канаді та старший солдат Василь Омельченко – володар золота та срібла цьогорічних “Ігор Нескорених”, розповідали абітурієнтам про роль та місце спорту в житті кожної людини та про власні досягнення й перемоги.

 

 Відвідувачі залишились в захваті від проведеного Дня відкритих дверей НТУ “ХПІ”, значна кількість юнаків висловили бажання у майбутньому здобути військову освіту у нашому славетному навчальному закладі та стати офіцерами.

 

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey