Змагання зі стрільби

SHARE:

  Відповідно до плану спортивних заходів Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” на 2018 − 2019 навчальний рік, 08 листопада 2018 року були проведені змагання на першість інституту зі стрільби з табельної зброї.

 

 

   У змаганнях брали участь збірні команди управління інституту, факультету озброєння та військової техніки, факультету радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки, кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту та батальйону забезпечення навчального процесу.

 

 

  За результатами змагань серед військовослужбовців постійного складу перше місце посіла збірна команда управління інституту, а серед курсантських підрозділів і підрозділів забезпечення навчального процесу перше місце посіла збірна команда другого курсу факультету радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки.

 

 

   В особистому заліку перше місце посіли: заступник начальника інституту з морально-психологічного забезпечення – начальник відділення полковник Олександр Сінько та солдат Віталій Полтавець, курсант четвертого курсу факультету озброєння та військової техніки.

   Вітаємо переможців змагань!

 

COMMENTS