Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Пишаємося нашим героєм!

SHARE:

[metaslider id=92948]

  Особовий склад Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 31 жовтня 2018 року урочисто зустрічав старшого солдата Василя Омельченка, який приніс Українській збірній золото та срібло в “Іграх Нескорених”. Вперше змагання відбулися 2014 року в Лондоні та стали яскравим свідченням того, на що здатні військові, які захищають свою країну, і наскільки незламною є їхня воля до життя.

 

 

  З 20 по 27 жовтня ветерани та військовослужбовці, які отримали поранення під час виконання службового обов’язку на сході України, змагалися на масштабних міжнародних змаганнях “Ігри Нескорених” ‒ Invictus Games у Сіднеї (Австралія). Міжнародні змагання “Invictus Games” у Сіднеї стали другими “Іграми Нескорених”, в яких брала участь команда з України.

 

 

  До основного складу збірної команди України увійшов військовослужбовець Військового інституту танкових військ НТУ “ХПІ” курсант п’ятого курсу факультету озброєння та військової техніки, старший солдат Василь Омельченко. Василь ‒ учасник антитерористичної операції, який брав участь у бойових діях на території Донецької та Луганської областей у 2014 році, де під час виконання бойового завдання отримав контузію.

 

 У легкоатлетичних змаганнях за декілька годин 26 жовтня Василь Омельченко виборов для України аж 2 медалі: золоту та срібну. Український воїн став найспритнішим у забігу на 400 метрів, прийшовши на фініш першим із результатом 53,44 с, та зайняв друге місце у стрибках в довжину, показавши результат 5,43 м. Василь здійснив свою мрію, здобувши золоту медаль “Ігор Нескорених” і довів іншим, що не потрібно опускати руки, що травми − не перешкода для нових рекордів як в спорті, так і в житті. Спорт − найкраща реабілітація для поранених військовослужбовців. За підсумками змагань учасники української команди показали ще кращий результат, ніж минулого року. Загалом, наша команда виборола 20 медалей, серед яких 7 золотих, 10 срібних та 3 бронзових. Ми − Нескорені! Україна може пишатися своїми воїнами, які захищали і захищають незалежність нашої Батьківщини. Це вже стало традицією, що наші курсанти другий рік поспіль стають золотими медалістами “Ігор Нескорених”. В тому році молодший сержант Олег Зімніков виборов історичне для України “золото”, посівши 1-е місце у перегонах на 1500 метрів.

 

   Особовий склад навчального закладу вітає Василя з перемогою і пишається ним. Його патріотизм, мужність, невичерпна енергія та готовність до самопожертвування в ім’я України надихають багатьох на нові звершення та перемоги.

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey