Заняття з евакуації бронетанкового озброєння та техніки

SHARE:

  У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” упродовж усього тижня з 16 до 19 жовтня 2018 року з курсантами четвертого курсу факультету озброєння та військової техніки проводилися практичні заняття щодо використання засобів ремонту та евакуації бронетанкового озброєння і техніки в польових умовах.

 

 

   На одному з навчальних місць курсанти відпрацьовували витягування танку з грузького ґрунту з використанням колоди для самовитягування. Також на інших навчальних місцях військовослужбовці використовували обладнання БРЕМ-1, БРЕМ-2 та БТС-4 для витягування пошкодженої техніки з використанням поліспасту на 3 гілки, підіймання вантажу і зварювальних робіт електродуговою зваркою.

 

 

   Глибокі теоретичні та практичні знання технології та організації відновлення бронетанкового озброєння та техніки надзвичайно важливі в нелегкій боротьбі української армії з російським агресором, адже відновлення є основним джерелом поповнення втрат озброєння і техніки безпосередньо в ході бойових дій.

 

   Найдосвідченіші викладачі кафедри бронетанкового озброєння та військової техніки доклали максимальних зусиль для того, щоб майбутні офіцери сформували корисні практичні навички, які знадобляться їм у майбутньому на первинних офіцерських посадах.

 

COMMENTS