Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Духовне волонтерство

SHARE:

[metaslider id=92897]

  Вісімнадцятого жовтня 2018 року Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” відвідали представники міжконфесійної християнської організації “Християнська Україна” на чолі з засновницею та президентом Міжнародного Альянсу “Мирослава”, засновницею жіночого руху Тетяною Глорі.

 

 

  Гості завітали до військового навчального закладу із духовною місією. Тетяна Глорі презентувала колективу інституту освячені у Меджугор’ї статуї Пресвятої Богородиці миру, як обереги для захисників України, а духовний наставник та капелан отець Іван благословив особовий склад навчального закладу  на добрі справи в ім’я нашої Батьківщини. В рамках зустрічі обговорювались питання щодо допомоги християнської організації в реабілітації військовослужбовців інституту, які брали участь у бойових діях. Також під час візиту волонтерська делегація ознайомилась із матеріально-технічною базою інституту.

 

 

  Після закінчення заходу гості відвідали заняття курсантів, де хлопці на практиці відпрацьовували витягування танку з грузького ґрунту за допомогою колоди самовитягування.

 

 Тетяна Глорі та представники міжконфесійної християнської організації “Християнська Україна” залишились у захваті від проведеної зустрічі та домовились про подальшу співпрацю із Військовим інститутом танкових військ НТУ “ХПІ”. На згадку начальник інституту полковник Олександр Серпухов подарував гостям сувеніри з логотипом славетного навчального закладу.

 

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey