Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Спортивне свято

SHARE:

[metaslider id=92875]

  У понеділок, 15 жовтня 2018 року, у Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” відбулося спортивне свято, присвячене Дню захисника України.

 

  Видовищна та безкомпромісна боротьба тривала протягом всього свята та подарувала немало емоцій як учасникам, так і глядачам. Тут була і радість перемог, і гіркота невдач. Ніхто не хотів програвати, тож вистачало наполегливості та самовідданості. Боротьба за призові місця була запеклою та тримала вболівальників у напрузі впродовж усього свята. Учасники продемонстрували свою майстерність, швидкість і силу у гирьовому спорті, перетягуванні канату, естафеті 4х400 метрів, у бігу на 1000 метрів, змаганнях із рукопашних боїв із подушками та воєнізованій естафеті.

 

  За результатами змагань, у напруженій боротьбі, перше місце посіла збірна команда навчального курсу радіаційного, хімічного, біологічного захисту – 2 (3-5 курси навчання). Переможців нагородили тортами та грамотами.

  Вітаємо переможців змагань та всіх військовослужбовців зі святом!!!

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey