Участь в урочистих заходах до Дня захисника України

SHARE:

  На головній площі  Харкова 14 жовтня 2018 року у День захисника України вихованці військових ліцеїв і кадетського корпусу склали клятву на вірність Україні.

   Участь у заході взяли підрозділи різних силових структур, у тому числі й особовий склад Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.

 Харківських кадетів та ліцеїстів-майбутніх захисників держави, а також усіх військовослужбовців привітала зі святом голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.

 

 

  Після складання клятви ліцеїсти та курсанти усіх родів військ пройшли урочистим маршем.

  Також на площі проходила виставка військової техніки. Харків’яни та гості міста ознайомилися з озброєнням української армії. В експозиції був представлений практично весь арсенал військових частин, розташованих на території Харківського гарнізону.

 

  Військовий інститут танкових військ НТУ “ХПІ” представив для огляду декілька різноманітних зразків броньованої та спеціальної техніки. Також під час заходу представниками інституту проведено агітаційну роботу з професійної орієнтації молоді. Значна кількість відвідувачів зацікавилась та ознайомилась з умовами і порядком проходження служби й навчанням у військовому навчальному закладі.

 

 

  Проведення таких заходів формує у цивільного населення правильну уяву про могутність, силу й авторитет Збройних Сил України та відображає відповідальну роль, покладену на них щодо захисту незалежності та територіальної цілісності нашої Батьківщини.

COMMENTS