Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Черговий випуск слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації

SHARE:

[metaslider id=92808]

  У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 28 вересня 2018 року відбувся черговий випуск на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації.

 

  Протягом трьох тижнів офіцери підрозділів та частин Сухопутних військ Збройних Сил України поглибили свої знання зі спеціальностей “Озброєння та військова техніка” і “Радіаційний, хімічний, біологічний захист та екологічна безпека”. За час навчання на курсах у навчальному закладі слухачі збагатили свій досвід новими знаннями, опанували нові навички, що дозволять їм якісно виконувати завдання за призначенням на своїх посадах.

 

  Колектив інституту доклав усіх зусиль, щоб офіцери у повному обсязі опанували військову науку відповідно до обраного фаху. Їх навчали кращі викладачі, багато з яких мають значний педагогічний та бойовий досвід.

 

  По закінченню курсів підвищення кваліфікації слухачі курсів отримали відповідні свідоцтва та сертифікати.

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey