Водіння бойових машин – основа фахової підготовки

SHARE:

  В сучасних умовах навчання водінню бойових машин полягає в тому, щоб підрозділи, екіпажі, механіки-водії повністю використовували високі бойові та технічні можливості машин під час вирішення бойових завдань.

 

 У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 13 вересня 2018 року на навчальному полігоні смт. Подвірки із курсантами третього курсу факультету озброєння та військової техніки проводилися практичні заняття з водіння бойових машин.

 

 Після опанування теоретичної частини та виконання вправ на тренажерах, курсанти приступили до практичної складової навчальної дисципліни. Під час практичних занять майбутні офіцери удосконалили свої навички з водіння танків Т-64 БВ і Т-72.

 

 

 Під керівництвом досвідчених викладачів третьокурсники відпрацювали підготовчі вправи з основ водіння по обмежених проходах та подолання перешкод по елементах, щоб у майбутньому в цілому показати свою майстерність.

 

 

 Результати водіння засвідчили принцип “Від простого – до складного”, де визначення змісту дій і послідовності їх виконання, були головними в оцінюванні теоретичної підготовленості та практичної навченості майбутніх офіцерів. Наполегливість курсантів у засвоєнні навчального матеріалу позитивно вплинула на оцінку їх знань.

 

COMMENTS