Свято мужніх чоловіків

SHARE:

  Танкові війська − сталевий кулак української армії, що узагальнює в собі всю міць і потужність Збройних Сил України. Воїни – танкісти своєю надзвичайною професійністю, мужністю та рішучістю, виявленими під час боїв із російським агресором на сході нашої Батьківщини, завоювали всенародну шану й повагу і довели, що українська броня найміцніша.

 

 Особовий склад Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 08 вересня 2018 року відзначив День танкістів.

 

 На свято прибули поважні гості: Міністр оборони України генерал армії України Полторак Степан Тимофійович, голова Харківської обласної державної адміністрації Світлична Юлія Олександрівна, ректор Національного технічного університету “ХПІ” професор Сокол Євген Іванович, герой України, генеральний конструктор ХКБМ ім. А.А. Морозова, доктор технічних наук генерал-лейтенант Борисюк Михайло Дем’янович, керівники навчальних закладів, командири військових частин і ветерани училища-інституту.

 

 

  Урочисті заходи традиційно розпочалися з покладання квітів до легендарного танку Т-34 – символу мужності та героїзму воїнів-танкістів.

 

 

 Міністр оборони України привітав особовий склад Військового інституту танкових військ НТУ “ХПІ” із професійним святом – Днем танкістів і вручив відомчі нагороди кращим військовослужбовцям та працівникам Збройних Сил України навчального закладу, а також подякував офіцерам, викладачам за їх вклад у навчання та виховання військових фахівців – майбутню військову еліту нашої Батьківщини. Міністр оборони України призначив полковника Олександра Серпухова начальником Військового інституту танкових військ НТУ “ХПІ”. Також голова ХОДА Юлія Світлична заохотила військовослужбовців і працівників ЗС України інституту почесними грамотами та подяками.

 

 Особовий склад навчального закладу привітав Заслужений Академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України, який своїм феєричним виступом заслужив найбурхливіші аплодисменти глядачів.

 

 Після завершення офіційної частини урочистостей на стройовому плацу інституту, гості ознайомилися з озброєнням та військовою технікою Збройних Сил України, а також побачили як застосовуються бойові і спеціальні машини під час виконання завдань за призначенням.

 

 

 Апогеєм свята став показ тактики дій танкового підрозділу в бою, з урахуванням досвіду антитерористичної операції.
У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших славетних танкістів і танкобудівників та бажаємо їм міцного здоров’я, непробивної броні та бездоганної роботи усіх вузлів і агрегатів, блискучого професіоналізму.

 

 

 Зі святом!

COMMENTS