На День знань курсанти-першокурсники присягнули на вірність Українському народові

SHARE:

  У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 1 вересня 2018 року у День знань курсанти першого курсу урочисто склали Військову присягу на вірність Українському народові.

 

  Урочисті заходи проходили за участю командування Сухопутних військ Збройних Сил України, керівництва університету та інституту, а також представників науково-педагогічного складу, курсантів і гостей.

 

 Цього року в стінах славетного навчального закладу розпочали навчання майже сто п’ятдесят курсантів-першокурсників. Понад півсотні з них брали участь у боях із російським ворогом на сході України.

 

  Сьогодні інститут відкрив нову сторінку своєї освітньої діяльності. Дуже символічно, що саме в цей день – День знань, нещодавні школярі розпочали свою військову кар’єру та присягнули на вірність Українському народові.

 

 Під час урочистостей курсантів-першокурсників та весь особовий склад інституту привітали: ректор Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” професор Сокол Євген Іванович, начальник штабу логістики – перший заступник начальника логістики Командування Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Гудєєв Юрій Миколайович і присутні почесні гості, які побажали курсантам здобувати знання, навчатися переборювати труднощі і бути гідними представниками Збройних Сил України. На завершення ТВО начальника інституту полковник Олександр Серпухов привітав першокурсників, які склали Військову присягу, зі знаковою подією в їхньому житті та особовий склад навчального закладу з молодим поповненням.

 

  За доброю традицією, єпископ Митрофан благословив та освятив першокурсників на добру ратну службу та успішне навчання.

 

 По завершенню заходів особовий склад інституту пройшов урочистим маршем. Після чого керівництво навчального закладу зустрілося з батьками та рідними першокурсників, ознайомило їх із матеріально-технічною базою та умовами навчання у інституті.

 

 

  Бажаємо курсантам бути завжди вірними Військовій присязі та всьому особовому складу інституту здоров’я, сил і натхнення!

COMMENTS