Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Черговий випуск на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації

SHARE:

[metaslider id=92667]

  У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 21 серпня 2018 року відбувся черговий випуск на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації.

 

  Близько сорока офіцерів, прийнятих на військову службу за контрактом, пройшли 3-х місячну перепідготовку. За час навчання на курсах у навчальному закладі слухачі збагатили свій досвід новими знаннями, опанували нові навички, що дозволять їм якісно виконувати завдання за призначенням на нових відповідальних посадах.

 

  Колектив інституту доклав усіх зусиль, щоб офіцери у повному обсязі опанували військову науку відповідно до обраного фаху. Їх навчали кращі викладачі, багато з яких мають значний педагогічний та бойовий досвід.

 

 

  Хай щастить Вам, товариші офіцери!

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey