Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Підготовка до параду військ триває на Київщині

SHARE:

[metaslider id=92621]

  Особовий склад Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 15 липня 2018 року вирушив до Білої Церкви для подальшої підготовки до військового параду на честь Дня Незалежності України.

 

  Вже тиждень на плацу військової частини А2167 тривають тренування парадного розрахунку нашого навчального закладу. Незважаючи на втому та мінливість погодних умов, військовослужбовці інституту щодня під час шестигодинних тренувань, які проходять вранці та ввечері, вдосконалюють рівень своєї стройової підготовки.

 

  Як і раніше підготовка здійснюється поетапно. Старші шеренг, яких призначили з числа найдосвідченіших офіцерів навчального закладу, докладають максимум зусиль у підготовці особового складу до параду військ на Хрещатику.

 

 

  Кожен офіцер і курсант, не покладаючи зусиль, під час тренувань викладається на сто відсотків для того, щоб гідно представити свій славетний навчальний заклад 24 серпня у Києві на День Незалежності.

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey