Підготовка до військового параду триває

SHARE:

  У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” продовжується підготовка до військового параду з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України.

 

  Незважаючи на втому та літню спеку особовий склад парадного розрахунку навчального закладу щодня на плацу інституту під час тренувань вранці та після занять увечері вдосконалює стройову виучку.

 

 Підготовка здійснюється поетапно: спочатку одиночна стройова підготовка, потім тренування у складі шеренг і наприкінці відпрацьовується стройова злагодженість парадного розрахунку у складі зведеного підрозділу.

 

 Не покладаючи зусиль, абсолютно усі і курсанти, і офіцери тренуються на рівних. Кожен учасник парадного розрахунку вважає, що йому випала велика честь представляти свій славетний навчальний заклад у Києві в День Незалежності, тому під час тренувань викладається на сто відсотків.

 

 Багато військовослужбовців із парадного розрахунку брали участь у військовому параді в минулому році, тому знають яких зусиль потрібно докласти, щоб досягнути бажаного результату.

 

 Ще кілька тижнів хлопці тренуватимуться у Харкові, а вже з середини липня підготовка особового складу до параду військ, як і минулого року, продовжиться на Київщині.

COMMENTS