Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Випуск молодих лейтенантів

SHARE:

[metaslider id=92527]

  На плацу Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 02 червня 2018 року відбувся урочистий захід, присвячений 84-му випуску молодих лейтенантів.

 

 Після насиченого навчання до бойових частин та з’єднань уже найближчим часом вирушать фахівці з озброєння і військової техніки та фахівці військ РХБ захисту.

 

 Під час навчання молоді офіцери зміцніли духовно та фізично, отримали досвід і практичні навички. Все це позитивно сприяло формуванню у них професійної майстерності, постійного прагнення до критичного самоаналізу результатів своєї діяльності. Шестеро випускників отримали Дипломи з відзнакою.

 

  Під час урочистих заходів нове поповнення офіцерського корпусу Збройних Сил України привітали: начальник Центрального бронетанкового управління Збройних Сил України Озброєння Збройних Сил України генерал-майор Мельник Юрій Миколайович; директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації Максимов Олексій Михайлович; ректор Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” професор Сокол Євген Іванович і присутні почесні гості, які побажали випускникам козацького здоров’я, благополуччя, наснаги та щасливої офіцерської долі.

 

 

 Молоді лейтенанти склали урочисту клятву на вірність Кодексу честі офіцера Збройних Сил України, попрощалися з Бойовим Прапором інституту та висловили щиру подяку своїм наставникам-командирам і науково-педагогічним працівникам за самовіддану працю та вагомий внесок у становлення їх, як фахівців військової справи.

 

 

 По завершенні офіційної частини заходу випускників привітали курсант Артем Ящишин та сержант Ігор Веретенніков, який виконав авторську пісню “Вперед за Україну!”.

 

 

 ТВО начальника інституту полковник Олександр Серпухов щиро побажав випускникам гідно нести почесне звання офіцерів Збройних Сил України, вірою та правдою служити на благо українському народові, а також зазначив, що військова служба вимагає від сучасних офіцерів високого професіоналізму, компетентності, витривалості, здатності приймати виважені рішення в реальній бойовій обстановці, оскільки саме від них залежить майбутнє нашої Батьківщини.

 

 Хай щастить Вам, лейтенанти!

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey