Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Комплексний екзамен за циклом професійної підготовки

SHARE:

[metaslider id=92501]

  У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” курсанти випускних курсів 30, 31 травня 2018 року вийшли на фінішну пряму перед отриманням омріяних офіцерських погонів. Під час комплексного екзамену на навчально-тренувальному комплексі інституту, смт Подвірки, майбутні офіцери демонстрували рівень своїх теоретичних знань, практичних умінь і навичок за фахом.

 

 Випускники факультету озброєння та військової техніки в перший день проведення комплексного екзамену розглянули низку теоретичних питань із вивчених дисциплін за спеціальністю, а на другий день практично відпрацьовували питання щодо управління підрозділами технічного забезпечення під час ведення загальновійськового бою, виконання практичних завдань з технічного обслуговування та військового ремонту бронетанкового озброєння та техніки, надання невідкладної допомоги пораненим і здійснення технічної розвідки.

 

 Також екзаменаційна комісія оцінювала знання курсантів факультету радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки. У ході складання комплексного екзамену магістри відпрацьовували питання щодо основ технічного забезпечення РХБ захисту, бойового застосування підрозділів військ РХБ захисту, основ застосування озброєння військ РХБ захисту, військово-медичної та інженерної підготовки.

 

 

 Під час практичної складової створювалися умови, які вимагали від майбутніх офіцерів прийняття нестандартних і водночас виважених рішень в екстремальних ситуаціях.

 Результати складання комплексного екзамену довели, що курсанти за період усього навчання набули достатній рівень знань для виконання покладених на них завдань за фахом.

 

 

 Вже за декілька днів випускники отримають лейтенантські погони, а лави Збройних Сил України поповняться молодими та перспективними офіцерами.

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey