Підготовка до параду військ із нагоди Дня Незалежності України

SHARE:

  Указом Президента України від 11 квітня 2018 року № 99/2018 встановлено, що з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України буде проведено парад військ, який пройде у місті Київ 24 серпня.

 

 Як і минулого року у військовому параді візьмуть участь військовослужбовці Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”. Щодня у ранковий та вечірній час протягом 3 годин на плацу інституту проводяться стройові тренування особового складу парадного розрахунку, для того щоб гідно представити навчальний заклад на параді військ у столиці.

 

 Не покладаючи зусиль, кожен − від курсанта до офіцера, тренується на рівних. Це неабияк підтримує бойовий дух та загартовує хлопців.

 Підготовка здійснюється поетапно, від одиночного стройового навчання без зброї та стройової злагодженості шеренг, до стройової злагодженості парадного розрахунку в цілому.

 Для більш якісної підготовки призначені старші шеренг із числа досвідчених офіцерів, які проводять заняття з особовим складом.

 

  Багато військовослужбовців із парадного розрахунку брали участь у військовому параді в минулому році, тому знають яких зусиль потрібно докласти, щоб досягнути бажаного результату. Також значна частина особового складу, який братиме участь у параді військ, є учасниками бойових дій на Сході України та нагородженні державними і відомчими нагородами.

 

 

 Особовий склад парадного розрахунку впевнений, що йому випала велика честь представляти свій славетний навчальний заклад у столиці нашої Батьківщини в День Незалежності.

COMMENTS