Захист магістерських робіт

SHARE:

  Продовжується атестація випускників Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”. Одним з найважливіших етапів є захист дипломних робіт, над якими майбутні офіцери разом зі своїми керівниками працювали протягом усього навчального року. Також слід зауважити, що всі магістерські роботи мають науково-дослідницький характер і спрямовані на їх практичну складову.

 

 Впродовж двох днів, 24 і 25 травня 2018 року, випускники факультету озброєння та військової техніки представили на огляд екзаменаційній комісії свої магістерські роботи на актуальні теми щодо покращення та вдосконалення зразків броньованої техніки й озброєння, а також перспектив розвитку Збройних Сил України за стандартами НАТО. Кращими екзаменаційна комісія визнала виступи курсантів Олексія Феоктістова та Дениса Гнатишина.

 

 Також 25 травня свої магістерські роботи захищали курсанти факультету радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки. Кращими були роботи курсантів Володимира Матросова та Євгена Куражнова щодо вдосконалення методики підготовки вогнеметника за досвідом військових конфліктів і захисту екіпажу бронеоб’єкта від іонізуючих випромінювань ядерного вибуху.

 

  Голова екзаменаційної комісії заступник начальника Центрального бронетанкового управління Озброєння Збройних Сил України полковник Євген Сидоренко і його заступник начальник управління планування РХБ захисту Центрального управління РХБ захисту Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України полковник Ігор Ставинога відмітили рівень професійної підготовки, змістовність кожної доповіді та високі знання випускників інституту.

 

 

 Попереду курсантів ще очікує не менш важливий комплексний екзамен за циклом професійної та практичної підготовки, який буде проведено на навчально-тренувальному комплексі інституту, що знаходиться в смт Подвірки, під час якого майбутні лейтенанти покажуть рівень теоретичних знань і практичних навичок, отриманих за час навчання у стінах славетного навчального закладу.

COMMENTS