Військово-спортивна гра “Заграва”

SHARE:

  У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 24 травня 2018 року відбулася щорічна військово-спортивна гра “Заграва”, в якій взяли участь курсанти, кадети та студенти навчальних закладів Харкова.

 

 Цього року в спортивній боротьбі взяли участь чотири команди: Військового інституту танкових військ НТУ “ХПІ”, факультету соціально-гуманітарних технологій НТУ “ХПІ”, Державної гімназії-інтернат із посиленою військово-фізичною підготовкою “Кадетський корпус” та Харківського національного університету будівництва і архітектури.

 

 Після загального шикування команд і виконання державного гімну України свято відкрили курсанти військового інституту з показовим виступом  бойової армійської системи “БАРС”. Потім відбулися самі змагання з військово-прикладних видів спорту. Боротьба за призові місця була запеклою та тримала вболівальників у напрузі впродовж усього свята. Учасники продемонстрували свою майстерність у метанні гранати Ф-1 на дальність, розбиранні-збиранні автомата АК-74, у ривку гирі 24 кг за 1 хвилину, стрільбі по мішенях з пневматичної гвинтівки, у бігу на 1000 метрів, естафеті 4х400 метрів, підтягуванні на перекладені та перетягуванні каната.

 

  За результатами змагань перше місце посіла команда Військового інституту танкових військ НТУ “ХПІ”, друге − факультету соціально-гуманітарних технологій НТУ “ХПІ”, а бронзу отримали юнаки Державної гімназії-інтернат із посиленою військово-фізичною підготовкою “Кадетський корпус”. Переможців нагородили кубками та грамотами.

COMMENTS