Комплексний екзамен з фізичної підготовки

SHARE:

  У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” триває атестація курсантів 5-го курсу за освітнім ступенем “магістр”.

 

 Фізична підготовка є одним із основних предметів професійної та бойової підготовки, важливою та невід’ємною частиною військового навчання і виховання військовослужбовців Збройних Сил України. Протягом п’яти років навчання курсанти інституту вдосконалювали рівень своєї фізичної підготовленості.

 

 Так, на комплексному екзамені з фізичного виховання та спеціальної фізичної підготовки, який відбувся 22 − 23 травня, екзаменаційна комісія перевіряла випускників у вправах на швидкість, силу, витривалість, а також рівень теоретичних знань і методичних умінь з основ фізичної підготовки п’ятикурсників. У перший день курсанти виконували нормативи з бігу на сто метрів, підйому силою на перекладині та подолання смуги перешкод. За підсумками першої частини комплексного екзамену майбутні офіцери показали не тільки відмінні результати, а деякі навіть й виконали кваліфікаційні нормативи. Також випускники продемонстрували глибокі теоретичні знання.

 

  Наступного дня на стадіоні навчального закладу курсантів п’ятого курсу очікував завершальний етап комплексного екзамену з фізичної підготовки. Із запалом в очах хлопці виклались на всі сто відсотків у кросі на 3 кілометри та продемонстрували відмінні часові показники.

 

 

 За результатами комплексного екзамену голова екзаменаційної комісії полковник Євген Сидоренко високо оцінив фізичну підготовленість курсантів інституту і зазначив, що саме фізична підготовка визначає загальний рівень готовності військовослужбовця до виконання завдань за призначенням.

 

  Кращі результати показали курсанти Дмитро Дмитрієв, Володимир Денисюк і Володимир Матросов.

 

 Вітаємо наших випускників з успішним здаванням першого екзамену. Так тримати, майбутні лейтенанти!

 

COMMENTS