Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Атестація випускників

SHARE:

[metaslider id=92415]

  У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 21 травня 2018 року розпочалась атестація курсантів п’ятих курсів за освітнім ступенем “магістр”. Упродовж наступних двох тижнів майбутні офіцери складатимуть іспити з фахових і загальновійськових дисциплін як у пункті постійної дислокації вишу, так й на навчально-тренувальному комплексі в смт Подвірки.

 

 Проведення атестації в навчальному закладі розпочалось з організаційного засідання та відрекомендування керівного складу інституту голові екзаменаційної комісії. Цьогорічну екзаменаційну комісію очолює заступник начальника Центрального бронетанкового управління Озброєння Збройних Сил України полковник Сидоренко Євген Анатолійович. Голова екзаменаційної комісії довів присутнім порядок проведення іспитів, а начальники факультетів, у свою чергу, доповіли про готовність курсантів та викладачів до складання екзаменів.

 

 Після огляду матеріально-технічної бази інституту полковник Євген Сидоренко зазначив, що навчальний заклад готовий для проведення атестації випускників.

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey