День матері в інституті

SHARE:

  День матері ‒ це одне з самих зворушливих свят. Воно має особливе значення для родин, де юнаки обрали для себе військову долю та здобувають офіцерське звання у військовому навчальному закладі. Курсанти навчаються та проживають в інституті, тут вони опановують теорію в аудиторіях, набувають практичних навичок на полігоні, відпочивають і проводять дозвілля. Це свято – найкраща нагода не лише для курсантів привітати своїх матерів, а й для батьків побачити своїх дітей, умови їх проживання та навчання.

 

 Напередодні свята, 12 травня 2018 року, Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” відчинив двері для мам і жінок військовослужбовців.

 

 Захід почався з урочистої частини, на якій керівництво навчального закладу привітало матерів зі святом, а курсанти подарували їм незабутні теплі враження, виступивши з концертною програмою. Матерів кращих курсантів військового інституту відзначили подяками. Після урочистостей військові привітали своїх матерів теплими обіймами, щирими словами вдячності та подарували їм квіти.

 

  Також для матерів військовослужбовців провели екскурсію військовим інститутом. Батьки та дружини ознайомилися з історією славетного навчального закладу, умовами навчання та служби своїх дітей і чоловіків, об’єктами матеріально-технічної бази, провідними кафедрами інституту, зразками озброєння та військової техніки. Завершальним етапом проведення свята, який не залишив байдужим жодного гостя, було проведено показове практичне заняття на навчальному майданчику бойової системи виживання воїнів, де курсанти показали свою майстерність у тактичних діях.

 

 

 Матері залишились дуже задоволені від зустрічі з синами-військовими та з гордістю заявили, що виховали справжніх захисників Батьківщини.

COMMENTS