Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

SHARE:

[metaslider id=92354]

  Командування та особовий склад Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” взяли активну участь у заходах, що проводилися у Харківському гарнізоні з нагоди Дня пам’яті та примирення і святкування Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Також у заходах взяли участь ветерани, представники керівництва області, очільники силових і правоохоронних структур Харкова, навчальних закладів, духовенства й громадських організацій, жителі міста та області.

 

 Восьмого травня, на Меморіалі Слави у Лісопарку, стройовий розрахунок навчального закладу, демонструючи свій відточений стройовий вишкіл, пройшов урочистим маршем, засвідчивши вірність військовим традиціям і віддавши безмежну повагу й пошану захисникам рідної землі.

 

 У цей день керівництво військового інституту також взяло участь в урочисто-траурному мітингу, який відбувся на Меморіалі Слави Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”. На спомин про всіх загиблих у роки Другої світової війни пролунав триразовий залп. В університеті була проведена щорічна легко-атлетична естафета, яка присвячена Дню Перемоги, де збірна команда Військового інституту танкових військ НТУ “ХПІ” здобула почесне друге місце та нагороджена грамотами.

 

  Дев’ятого травня на території Національного меморіального комплексу “Висота маршала І.С. Конєва” керівництво військового інституту взяло участь в урочистому покладанні квітів до монументальної стели загиблим воїнам під час Другої світової війни. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, після чого пролунав військовий салют.

 

 

 Низький уклін і вдячність усім, хто вистраждав і заслужив перемогу! Вічна пам’ять тим, хто віддав свої життя та виборов для нас мир!

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey