Черговий випуск курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації

SHARE:

  У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 27 квітня 2018 року відбувся черговий випуск на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації.

 

   Близько двадцяти офіцерів, прийнятих на військову службу за контрактом, пройшли 3-х місячну перепідготовку за спеціальністю “Озброєння та військова техніка”. За час навчання на курсах у навчальному закладі слухачі збагатили свій досвід новими знаннями, опанували нові навички, що дозволять їм якісно виконувати завдання за призначенням на нових відповідальних посадах. Колектив інституту доклав усіх зусиль, щоб офіцери у повному обсязі опанували військову науку відповідно до обраного фаху. Їх навчали кращі викладачі, багато з яких мають значний педагогічний досвід та безпосередньо брали участь у виконанні завдань в зоні проведення АТО.

 

  За високі показники в навчанні та військовій дисципліні, сумлінне виконання свого службового обов’язку та з нагоди закінчення курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації кращих офіцерів керівництво навчального закладу заохотило грамотами.

COMMENTS