Підсумкова конференція воєнно-наукового товариства курсантів і студентів інституту

SHARE:

  З метою розвитку наукового пошуку, творчої думки, навичок проведення самостійних наукових досліджень, обміну воєнно-науковою інформацією та підвищення ефективності воєнно-наукової роботи, 25 квітня 2018 року у Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” проведена конференція воєнно-наукового товариства курсантів і студентів інституту.

 

  Під час підсумкової конференції в обговоренні наукової проблеми про вплив наукових досягнень воєнно-технічної та спеціальної спрямованості на якість практичної підготовки курсантів і студентів інституту, з урахуванням досвіду військ Збройних Сил України під час проведення АТО, взяли участь 10 курсантів та студентів.

 

  Усі наукові повідомлення супроводжувалися показом відеоматеріалів і слайдів із демонстрацією основних етапів проведених наукових досліджень за військово-технічною та прикладною тематикою. Доповіді учасників викликали зацікавленість фахівців різних напрямів. Наукові та науково-педагогічні працівники навчального закладу ставили цікаві запитання доповідачам, на що отримали не менш цікаві відповіді з сучасними поглядами на вирішення наукових питань сьогодення. Після закінчення конференції майбутні офіцери прийняли рекомендації для покращення подальшої роботи та рівня своєї практичної підготовленості.

 

  За активну роботу у воєнно-науковому товаристві курсантів і студентів інституту кращих учасників конференції керівництво навчального закладу заохотило грамотами.

COMMENTS