Практичні вміння – ознака професіоналів

SHARE:

  У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 24 квітня 2018 року з курсантами третього курсу факультету озброєння та військової техніки проведено практичне заняття щодо технологій військового ремонту вузлів ходової частини танка Т-64Б.

 

 Під час практичного заняття третьокурсники вдосконалювали рівень практичної підготовленості безпосередньо на зразках бронетанкового озброєння та військової техніки. Для якісного відпрацювання практичних питань у повному обсязі, курсанти використовували технічну літературу, єдиний комплект універсальних пристосувань та єдиний комплект спеціальних ключів.

 

  У ході практичного заняття була відібрана низка курсантів з числа навчальної групи, яких призначили командирами підрозділів для вдосконалення своїх командирських навичок. Також перевірялись знання та практична навченість третьокурсників щодо демонтажу-монтажу ведучого й напрямного колеса та їх майстерність у заміні гусеничної стрічки танка. Заняття проводилось з урахуванням досвіду військ Збройних Сил України під час проведення АТО.

 

  Майбутні офіцери відповідально поставились до практичного заняття та в черговий раз підвищили свої вміння за фахом.

COMMENTS