День відкритих дверей в інституті

SHARE:

  Сьогодні, 26 квітня, у Військовому інституті танковий військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” відбувся День відкритих дверей. Інститут гостинно прийняв близько трьохсот старшокласників середніх навчальних закладів Харківщини.

 

 Представники навчального закладу під час професійної орієнтації молоді довели учням інформацію про умови вступу до Військового інституту танкових військ НТУ “ХПІ”, спеціальності, за якими навчають у виші, а також особливості підготовки фахівців у галузі озброєння та військової техніки та радіаційного, хімічного, біологічного захисту, а також про сучасні перспективи отримання військової освіти.

 

  У музеї Бойової Слави військового інституту школярів ознайомили з історією навчального закладу та розповіли про випускників інституту, які стали Героями України, відомими воєначальниками та державними діячами. У ході заходу юнаки та дівчата також ознайомилися з об’єктами матеріально-технічної бази, провідними кафедрами інституту, зразками озброєння та військової техніки, відвідали зал бойової армійської системи та навчальний майданчик бойової системи виживання.

 

  Гості були в захваті від проведеного заходу, значна кількість молоді виявила бажання у майбутньому вступити на навчання до нашого славетного навчального закладу та стати офіцерами – справжніми захисниками своєї Батьківщини.

COMMENTS