Військово-патріотичне виховання молоді

SHARE:

  Проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді формує в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, відданості справі зміцнення державності, громадянського самовизначення, національної самосвідомості.

 

 Група курсантів на чолі з майором Іваном Бєлоусовим 19 квітня 2018 року зустрілися з учнями Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №168 та провели “Урок мужності”.

 

 Школярі і вчителі тепло зустріли військовослужбовців Військового інституту танковий військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”. Курсанти, які безпосередньо брали участь в АТО, розповіли про свій набутий бойовий досвід. Під час заходу представниками інституту було проведено професійну орієнтацію з учнями щодо вступу на навчання до військового навчального закладу. Також школярам роз’яснили умови вступу до Військового інституту танкових військ НТУ “ХПІ” та показали фільм про славетний навчальний заклад.

 

  Хлопці та дівчата залишилися задоволеними від проведеного заходу та виявили бажання відвідати наш навчальний заклад з екскурсією, а деякі юнаки серйозно задумалися пов’язати своє майбутнє зі Збройними Силами України.

COMMENTS