Фотовиставка “Неоголошена війна – солдатські фотографії”

SHARE:

  Курсанти Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 18 квітня 2018 року відвідали виставку “Неоголошена війна – солдатські фотографії”, що проходить в місті Харків у готелі “Експрес”. Автором ідеї виступила Ольга Нотик, а проект створив журналіст Юрій Ворошилов спільно з колишніми бійцями 92-ої окремої механізованої бригади, які сьогодні об’єдналися в громадську організацію “Я є Народ”. У рамках цього фото-проекту організатори проводять зустрічі молоді з учасниками бойових дій.

 

 Вихованці інституту не тільки переглянули представлені світлини, а ще й мали можливість поспілкуватись з бійцями 92-ої окремої механізованої бригади та випускником нашого навчального закладу, легендарним комбригом полковником Віктором Ніколюком. Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері, військовослужбовці 92-ої ОМБр обмінялись отриманим досвідом із курсантами, який стане у пригоді майбутнім офіцерам.

 

  Світлини, що представлені на виставці, не залишають байдужим нікого. Вони зображують ті події та тих людей, які ціною власного життя відстоюють у цей нелегкий час мир і спокій українського народу та територіальну цілісність і недоторканість нашої Батьківщини.

COMMENTS