День цивільного захисту

SHARE:

  Сьогодні, в такий складний час, коли наша держава відстоює своє право бути незалежною та вільною, питання військово-патріотичного виховання сучасної молоді, її готовності стати на захист нашої Батьківщини набувають надзвичайно важливого значення.

 

  Особовий склад Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 17 квітня 2018 року надав допомогу в організації та проведенні Дня цивільного захисту в підшефній загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 137 Новобаварського району міста Харків.

 

  На спортмайданчику школи розгорнули навчальні місця, де проводилися заняття з учнями щодо дій в надзвичайних ситуаціях та у разі пожежі, захисту населення, а також ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Школярів ознайомили із засобами індивідуального захисту, приладами хімічної розвідки, засобами пожежогасіння та показали способи надання невідкладної медичної допомоги. В актовому залі навчального закладу, представники інституту продемонстрували школярам фільм про дії населення в надзвичайних ситуаціях, а старшокласникам ще й розповіли про переваги отримання сучасної військової освіти та про проходження військової служби в Збройних Силах України.

 

  Наприкінці заходу, після евакуації учнів та вчителів із будівлі школи, військовослужбовці інституту організували показовий виступ щодо дій підрозділів Збройних Сил України з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, під час якого відпрацьовувалися: гасіння осередку пожежі розрахунком пожежної команди, ведення радіаційної, хімічної розвідки місцевості, відбір проб ґрунту для аналізу, визначення наявності отруйних речовин на техніці, дегазація ділянок місцевості та спецобробка зараженої техніки.

 

  Директор школи, вчителі та учні залишились в захопленні від заходу. За вагомий внесок у військово-патріотичне виховання молоді та допомогу в організації і проведенні Дня цивільного захисту, керівництво Харківської загальноосвітньої школи № 137 відмітило грамотами офіцерів та працівників Військового інституту танкових військ НТУ “ХПІ”.

COMMENTS