Великдень — Світле Христове Воскресіння

SHARE:

  Великдень вважається найголовнішим святом християн. Ще одна назва цього свята – Пасха. Це свято звільнення з неволі темряви і перемоги життя над смертю. Цей день відзначають усі віруючі в різних куточках світу. На теренах України святкувати Великдень як Воскресіння Ісуса почали наприкінці першого тисячоліття, з прийняттям християнства.

 

 Сьогодні, у складний для країни час, цей день духовно об’єднує весь Український народ та надихає на звитяжну боротьбу за державність, суверенітет та процвітання рідної Батьківщини.

 

 У ніч Воскресіння Христа 08 квітня 2018 року на території Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” проводилося святкове богослужіння у храмі Святого мученика Іонна Воїна. Зранку з привітаннями зі святом та словом Божим до усіх присутніх звернувся настоятель храму отець Олексій. За благочестивою православною традицією відбувся ритуал освячення Пасхальної трапези військовослужбовців, працівників навчального закладу, членів їх сімей та жителів міста.

 

 Наостанок, після промови святкових проповідей, освячення особового складу й святкового сніданку, отець Олексій побажав усім здоров’я, щастя, миру й Божої благодаті,  щоб слово та воля Господні завжди супроводжували нас у богоугодних і праведних справах!

 

COMMENTS