8 березня – свято жінок і весни

SHARE:

  Все найсвітліше, що є в нашому житті ‒ весна, радість, щастя, кохання, пов’язане із жінкою ‒ життєдайним джерелом. У Міжнародний день прав жінок і миру ‒ 8 березня, людство традиційно вшановує представниць прекрасної статті.

 

  У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” проходить службу і працює майже сто жінок. Сьогодні, під час героїчної боротьби Українського народу за незалежність нашої Батьківщини, вони несуть на своїх тендітних плечах нелегкий тягар військової праці, віддають свою енергію і багатий життєвий досвід у почесній справі підготовки професійних офіцерських кадрів для Збройних Сил України.

 

  Напередодні свята, 7 березня 2018 року, у навчальному закладі відбулися урочисті заходи. ТВО начальника інституту полковник Олександр Серпухов від усього чоловічого колективу привітав чарівну половину особового складу, побажав їм міцного здоров’я, сімейної злагоди й добробуту, безмежного жіночого щастя, любові та здійснення всіх мрій і бажань.

 

  Теплі та щирі привітання чоловічого колективу не залишили байдужою жодну представницю жіночої статі навчального закладу.

 

  Урочистості продовжилися святковим концертом за участю особового складу інституту та творчих колективів гарнізонного будинку офіцерів.

  Зі святом, наші дорогі жінки!

COMMENTS