Офіцерів навчали протидіяти мінним пасткам

SHARE:

  На майданчику бойової системи виживання воїнів у Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 27 лютого 2018 року з офіцерським складом проведено практичне заняття щодо організації інженерної розвідки, облаштування та подолання мінно-вибухових загороджень.

 

 У ході практичних занять з офіцерським складом було організовано кілька навчальних місць, де відпрацьовувалися питання основних типів та порядку встановлення протитанкових і протипіхотних мін Збройних Сил України, що застосовуються на сході нашої держави. Окрім цього, досвідчені інструктори кафедри тактико-спеціальних дисциплін ознайомили офіцерів інституту з видами саморобних вибухових пристроїв та показали приклади встановлення таких пристроїв та боєприпасів, які застосовуються під час бойових дій, у непритаманний для них спосіб.

 

 Завершальним етапом практичного заняття стала демонстрація різних способів дій позаштатної групи розмінування в умовах мінної небезпеки в зимовий період. Під час відпрацювання дій підрозділу на замінованій місцевості, розглядався порядок створення проходу для виходу з небезпечної зони.

 

Заняття було організовано з метою навчити офіцерів практично організовувати облаштування та утримання мінно-вибухових загороджень для прикриття оборонних позицій та районів розташування підрозділів з обов’язковим урахуванням досвіду бойових дій в районі проведення антитерористичної операції.

COMMENTS