Участь у незвичайному Дні відкритих дверей

SHARE:

  У спортивному комплексі Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 25 лютого 2018 року відбувся незвичайний День відкритих дверей. У заході взяли участь п’ять інститутів, двадцять один факультет та дев’яносто шість кафедр. Захід проводився у новому форматі: фестивалю з лабораторно-експериментальною теорією.

 

 З метою військово-професійної орієнтації молоді представники Військового інституту танкових військ НТУ “ХПІ” довели абітурієнтам інформацію щодо вступу на навчання до навчального закладу та сучасні перспективи отримання військової освіти. Під час заходу військовослужбовці інституту продемонстрували гостям різноманітні зразки озброєння, макети сучасної броньованої техніки, тактичне обмундирування піхотинця, танкіста, засоби індивідуального захисту шкіри та органів дихання, а також роботу з польовою хімічною лабораторією.

 

 Спорт – це невід’ємна складова життя інституту, тому не став винятком й показ спортивних нагород наших військовослужбовців за перемоги на чемпіонатах світу, України та вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України. Декілька кращих спортсменів інституту, серед яких молодший сержант Олег Зімніков ‒ учасник “Ігор Нескорених” 2017 року у Канаді, який приніс Україні першу золоту медаль, розповідали абітурієнтам про роль та місце спорту в житті кожної людини та про власні досягнення й перемоги у спорті.

 

 Також значна увага відвідувачів була прикута до курсантів, які створювали на майданчику теплу та ліричну атмосферу, виконуючи композиції та пісні, народжені в АТО, присвячені українським воїнам − борцям за територіальну цілісність нашої Батьківщини.

 

 Відвідувачі були в захопленні від проведення незвичайного Дня відкритих дверей НТУ “ХПІ”, значна кількість юнаків серйозно висловили бажання у майбутньому стати офіцерами, та здобути військову освіту у Військовому інституті танкових військ НТУ “ХПІ”.

COMMENTS