Спорт – це не просто заняття, це стиль життя!

SHARE:

  Фізична підготовка визначає загальний рівень підготовки військовослужбовця до виконання завдань за призначенням. У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 18 лютого 2018 року відбулися змагання на першість інституту з підтягування на перекладині.

 

 Змагання організувала та провела кафедра фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту Військового інституту танкових військ НТУ “ХПІ”.

 

 До участі у змаганнях залучалось 6 команд із числа курсантських підрозділів та військовослужбовців строкової військової служби. У запеклій боротьбі військовослужбовці продемонстрували високі спортивні результати, а деякі з них навіть виконали спортивні розряди.

 

 Завдяки наполегливій підготовці, виявленій стійкості й витривалості в особистій першості переможцем став курсант Олександр Петров, який підтягнувся на перекладині 31 раз, друге місце зайняв курсант В’ячеслав Демченко із результатом 29 разів і третє – молодший сержант Ігор Каржанов із результатом 27 разів. У командній боротьбі перемогу святкували курсанти четвертого курсу факультету “Озброєння та військова техніка”.

COMMENTS